Dreamy 4Br Villa In Cap Cana'S Marina
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Sportactiviteiten Golfbaan Fietsen |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
De 5-slaapkamer Dreamy 4Br Villa In Cap Cana'S Marina Punta Cana ligt op 9-minuten wandelafstand van de Marina Cap Cana en biedt gasten een privézwembad om bij te ontspannen. De villa ligt in de wijk Cap Cana en beschikt over een patio met het uitzicht over het meer.
Het vakantiehuis bevindt zich op 2 km afstand van Juanillo, evenals op 3 km afstand van de La Cana golfbaan. De gesitueerde in Punta Cana Dreamy 4Br Villa In Cap Cana'S Marina biedt ook de nabijheid van natuurlijke bezienswaardigheden zoals freshwater lagoons, binnen 25 minuten lopen ervandaan. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Ecologisch park Indigenous Eyes, gelegen 3,1 km verderop.
Dreamy 4Br Villa In Cap Cana'S Marina beschikt over een complete keuken uitgerust met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven. Gasten kunnen dineren in Soprano Pizzeria, vrij dicht bij deze villa. De luchthaven Punta Cana International ligt op 5 km afstand van de 5-badkamer accommodatie.
- Locale bezienswaardigheiden
- UNIBE Recinto Cap Cana2503 km
- Ecologisch park Indigenous Eyes1207 km
- Dominic Casino & Lounge Club481 km
- Cap Cana533 km
- Juanillo1490 km
- UNIBE - Punca Cana2525 km
- Versus Marina Cap Cana313 km
- Playa Juanillo2627 km
- Ojos Indigenas Ecological Park & Reserve1516 km
- Las Canas Market Place1774 km
- Luchthavens
- Luchthaven Punta Cana International12 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Droger
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Fietsen
- Golfbaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Punta Cana International van Dreamy 4Br Villa In Cap Cana'S Marina?
Er is een 5 km afstand tussen Punta Cana International en Dreamy 4Br Villa In Cap Cana'S Marina. - ❓
Waar ligt Dreamy 4Br Villa In Cap Cana'S Marina?
Dreamy 4Br Villa In Cap Cana'S Marina ligt naast de Marina Cap Cana, in de wijk Cap Cana. - ❓
Hoeveel kost het om Dreamy 4Br Villa In Cap Cana'S Marina te boeken?
De gemiddelde prijs in Dreamy 4Br Villa In Cap Cana'S Marina is $1242. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in het vakantiehuis te bezoeken?
Gasten van het vakantiehuis kunnen eten in Arroceria Valenciana restaurant, dat Mediterrane gerechten serveert. - ❓
Welke betaalmethoden worden door deze villa ondersteund?
Bij deze villa kunnen gasten zowel met American Express, Mastercard en Visa als ook met andere betaalwijzen betalen. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Dreamy 4Br Villa In Cap Cana'S Marina?
Dreamy 4Br Villa In Cap Cana'S Marina beschikt over een complete keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in dit vakantiehuis?
Tijdens je verblijf in dit vakantiehuis moet je zeker de belangrijkste bezienswaardigheden van Punta Cana verkennen, waaronder Juanillo (2 km), het Ecologisch park Indigenous Eyes (3 km) en de La Cana golfbaan, die in 10 minuten rijden te bereiken zijn.